Çalışma Saatleri Pazartesi - Cuma 07.00; 19.00
İletişim +90232 388 64 13 +90232 342 50 82
E-Posta info@elitokul.com

Tarihçemiz

Okulumuz 1992 yılından itibaren alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile 3-6 yaş ve etüt gruplarına hizmet vermektedir. Okulumuzda T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 31.05.2002 tarih 270 sayılı kanun ile kabul edilen OKUL ÖNCESİ EĞİTİM PROGRAMI uygulanmaktadır. Tüm yaş grupları ayrı birimlerde çocuk eğitimi ve gelişimi öğretmenleri ile eğitim programlarımını sürdürmektedir. Program okul öncesi çocukların bilişsel, dil, psikomotor, sosyal, duygusal gelişim ve özbakım becerilerini geliştirme amacındadır. Program işleyişinde kazandırılacak hedefler belirlenmekte müzik, drama, konu, şiir, oyun, tekerleme, öykü vb. araçlar kullanılarak kavratılmaya çalışmaktadır. Bunun için okulumuz bünyesinde ayrıca branş öğretmenlerinden resim, müzik, tiyatro, halk oyunları, jimnastik ve satranç eğitimi alarak sosyal gelişimlerine tamamlamaktadırlar.

Psikolojik Danışmanlık hizmetleri kapsamında çocukların ruhsal gelişimleri takip edilmekte yıl içerisinde ana baba okulu ve seminer programları gerçekleştirilmektedir.

Okul doktorumuz çocukların periyodik kontrollerini yapmakta, haftada iki kez sağlık problemi olan çocukların muayenelerini gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın