Home // Okulumuz // Eğitim Kadromuz

Eğitim Kadromuz

Zeynep NİŞANCI

1985 yılında Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümünden mezun olan Nişancı, 19 yıldır eğitim alanında çalışmaktadır. Eğitim ile ilgili bu birikimlerini 1992 yılından itibaren okul öncesi eğitime aktarmayı başarmıştır. Evli ve iki çocuk sahibidir.

Ayşegül DANIŞMAN

22 yıl Türkiye’nin farklı bölgelerinde öğretmenlik yaptıktan sonra emekli olan Danışman, 2005 yılında Elit Etüt Merkezinde görev yapmaya başlamıştır.

Feyza TETİK

feyza tetikKarşıyaka Lisesinden 1998 yılında başarıyla mezun olduktan sonra 2003 yılında Celal BAYAR Üniveristesi Demirci Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünde Lisans eğitimini tamamlamıştır. Ofis programlarını kullanabiliyor ve orta düzeyde ingilizce biliyor. Alaybey selçuk YAŞAR İlköğretim Okulunda bilgisayar öğretmenliği, Minik Adımlar Etüt Merkezinde eğitmenlik tecrübelerinin ardında Elit Etüt Merkezinde çalışmaya başlamıştır.

 

Kurs ve Sertifikalar:

Halk Eğitim Merkezi Bilgisayar Sertifikası

Okul öncesi eğitim öğretmenliği eğitimi

 

Sosyal Etkinlikler

Müzik

Şefika YURDAKUL

1967 yılında Gazi Üniversitesi Müzik Bölümü mezunu olan Yurdakul, 1971-1993 yılları arasında T.C.M.E.B.Bornova Kız Meslek Lisesinde çocuk gelişimi ve eğitimi branş müzik derslerini yürütmüştür. 1992 yılından itibaren anaokulumuzun ve etüt merkezimizin müzik etkinliklerini sürdüren Yurdakul’un, değişik yapıtları ve ödülleri bulunmaktadır.

Halk Oyunları

Mustafa GIRLAK

A.Ö.F. Halkla İlişkiler mezunu olan Gırlak, 30 yıldır halk oyunları alanında değişik derneklerde eğitmen, oyuncu ve kurucu olarak görev yapmıştır. Yurt içi ve dışında birçok festivallere katılmış olup, halen Buca Halk Eğitim merkezinde usta eğitici olarak görev yapmaktadır. 2003 yılından itibaren Elit anaokulu ve etüt merkezinde görev yapmaktadır.

Betül KOCABAY

Celal Bayar Üniversitesi Tarih bölümü mezunu olan Kocabay, değişik derneklerde oyuncu ve öğretmen olarak görev almıştır. Halen Buca Halk Eğitim Merkezinde usta öğretici olarak çalışmaktadır. Yurtiçi ve yurt dışında değişik festivallere katılan ve değişik yarışmalardan dereceleri bulunmaktadır.

2003 yılından itibaren Elit anaokulu ve etüt merkezinde görev yapmaktadır.

Jimnastik

Suzan ÖZDEMİR

2004 yılı Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulundan mezun olduktan itibaren Elit Anaokulu ve Etüt Merkezinde görev yapmaktadır.

 

Bir cevap yazın